صدور کد کارگاهی بیمه

کد کارگاهی بیمه

دریافت کد کارگاهی بیمه یکی از مهم ترین اقدامات پس از ثبت شرکت تجاری است که بصورت حقوقی یا حقیقی قابل اخذ می باشد. شرایط لازم، مدارک مورد نیاز و هزینه دریافت کد کارگاهی به همراه سریع ترین روش از اقدامات مهم و اصلی سامانه دنیای ثبت می باشد. آموزش و راهنمای دریافت کد کارگاهی بیمه و همراهی صفر تا صد انجام آن را می توانید با استفاده از مشاوره رایگان ما در دنیای ثبت پیگیری کرده و به سر انجام برسانید.

  • مدت زمان:حدود یک هفته
  • نحوه ثبت نام:حضوری و غیر حضوری
  • هزینه دریافت کد:نتغیر نسبت به درخواست
  • اعتبار:10 سال

کد کارگاهی بیمه چیست؟

پیش از آموزش دریافت و روش های گرفتن کد کارگاهی بیمه بهتر است تا با آن آشنا شویم و بدانیم که فلسفه و دلیل تشکیل آن چیست. کد کارگاهی یک کد 10 رقمی است که صدور آن توسط اداره بیمه انجام می شود و شرکتهایی که بصورت حقیقی یا حقوقی به ثبت رسیده اند، باید آن را دریافت کنند. بر خلاف اسمی که بر روی این کد قرار گرفته است، حتما نیازی به تاسیس یا داشتن کارگاه تولیدی یا تجاری نمی باشد و صرفا این یک واژه است. این کد برای بیمه شدن افرادی که در شرکت یا محیط کار شما فعالیت می کنند نیاز است.

جریمه کد کارگاهی

همانطور که در بالا ذکر شد تمامی شرکت های تجاری نیاز به دریافت و اخذ این کد دارند و در صورت عدم دریافت آن مشمول جریمه کد کارگاهی می شوند که باید مبالغ سنگینی را بابت آن پرداخت کنند. برای عدم مواجه با این مشکل یا اطلاع از نحوه پرداخت جریمه می توانید با مشاوران حقوقی ما در دنیای ثبت تماس بگیرید تا هر چه سریع تر بابت رفع آن اقدام کنید.

آموزش دریافت کد کارگاهی

شرایط و مراحل دریافت کد کارگاهی بر اساس حقیقی یا حقوقی بودن کارفرما تعیین می شود و وظیفه دریافت آن بر عهده کارفرما می باشد. اشخاص حقیقی شامل افرادی شبیه من و شما هستند که می توانند به عنوان کارفرما شناخته شوند و افراد حقوقی متشکل از یک شرکت هستند و مسئولیت بر عهده شرکت است. اهمیت حقیقی یا حقوقی بودن نیز در این موضوع است که برای تهیه مدارک مورد نیاز به مشکل نخورید که در ادامه به بررسی مدارک لازم برای دریافت و صدور این کد 10 رقمی توسط اداره بیمه می پردازیم.

مدارک لازم برای دریافت کد کارگاهی بیمه

کلیه فرآیند های حقوقی که بصورت رسمی و قانونی انجام می شود، نیاز به تهیه مدارک خاص خود دارد و برای اخذ کد کارگاهی بیمه نیز نیاز به مدارک خاصی می باشد. این مدارک شامل:

مدارک لازم کد کارگاهی بیمه برای اشخاص حقوقی ( شرکتها)

تهیه و ارائه مجوز های لازم برای فعالیت شرکت بر اساس حوزه کاری ( در صورت نیاز ) • ارائه یک نامه تحت عنوان درخواست دریافت کد • ارائه شناسنامه و کارت ملی کارفرما • تهیه سند مالکیت محل شرکت یا اجاره نامه به همراه کد پستی • ارائه روزنامه ثبت و تاسیس شرکت • اساس نامه • تکمیل فرم های لازم برای تشکیل پرونده • ارائه آخرین تغییرات ثبت شده شرکت • ارائه دفترچه بیمه اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت

مدارک لازم اشخاص حقیقی برای گرفتن کد کارگاهی بیمه

• کارت ملی و شناسنامه • ارائه گواهی و مجوز های تاسیس یا فعالیت • تهیه و ارائه نمونه امضاء شخص حقیقی به همراه اثر انگشت تائید شده • ارائه جواز و تائیدیه از صنف ( در صورت نیاز) • تهیه اجاره نامه یا سند مالکیت ملک شرکت • تهیه گزارش های تکمیلی از بازرسی و شراکت نامه در صورتیکه در تهیه مدارک لازم با سوال یا چالشی مواجه شدید، می توانید بصورت همه روزه از طریق مشاوران حقوقی دنیای ثبت، اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرایط دریافت کد کارگاهی بیمه

شرایط و ضوابط خاصی جهت دریافت و صدور کد 10 رقمی کارگاهی وجود دارد که پس از تهیه مدارک با فراهم کردن آنها می توانید مراحل را ادامه دهید.

شرکتهای حقوقی که برای اولین بار جهت دریافت کد اقدام می کنند، بایستی کلیه مدارک شناسایی افرادی که مشغول به کار هستند، شامل کارت ملی و شناسنامه را ارائه دهند تا افرادی که دارای کد بیمه نیستند، آن را دریافت کنند.

این نکته حائز اهمیت است که افرادی که دارای کد بیمه هستند، نیازی به دریافت مجدد نخواهند داشت و این برای شما یک مزیت به حساب می آید. پس از این کار نوبت به بررسی شرکت توسط بازرس می رسد. این بررسی جهت تائید فرآیند های اجرا شده و شرایط شرکت می باشد که در صورت تائید شدن باید منتظر دریافت کد باشید.

استعلام کد کارگاهی بیمه

برای بررسی موجودیت یک شرکت یا کارگاه تجاری و بررسی قانونی و رسمی بودن آن، یکی از اقداماتی که انجام می شود بررسی شماره ثبت آن می باشد. شما با استعلام گرفتن از این کد می توانید به سابقه فعالیت، تاریخ ثبت و اعتبار آن پی ببرید. برای گرفتن استعلام کد کارگاهی بیمه می توانید از طریق سامانه ما در دنیای ثبت اقدام کنید و در سریع ترین زمان اطلاعات کافی را کسب کنید.

مزایای دریافت کد کارگاهی بیمه

بسیاری از افراد که قصد شروع یک شغل در شرکت یا مجموعه خاصی را دارند، یکی از اهداف مهمشان دریافت بیمه می باشد و کسب و کار های بزرگ و کوچک باید به این موضوع توجه داشته باشند. با دریافت این کد می توان از مزایای بیمه بهره مند شد و مواردی مثل: دریافت مرخصی و حق ماموریت، هزینه های درمانی و پزشکی از کوچک ترین مزایای آن به حساب می آیند.

هزینه دریافت کد کارگاهی بیمه در ایران

هزینه دریافت این کد بر اساس شرایط انجام و نیاز به تهیه مجوز های لازم، مدارک و آگهی هایی که نیاز به انتشار دارد، مشخص می شود. ما در سامانه دنیای ثبت با در نظر گرفتن تعرفه های اقتصادی و ارزان می توانیم کلیه مراحل صدور و دریافت کد را برای شما از صفر تا صد پیگیری کرده و به سر انجام برسانیم. برای اطلاع از هزینه دقیق با ما در ارتباط باشید.

نحوه دریافت کد کارگاهی بیمه

پیگیری، دریافت، مشاوره تهیه مدارک و شرایط دریافت کد کارگاهی بیمه از مهم ترین خدمات ما در موسسه حقوقی دنیای ثبت است. شما می توانید برای دریافت راهنمایی واطلاعات تکمیلی در این باره همه روزه از طریق شماره تلفن های درج شده، فرم های تماس یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان کد کارگاهی بیمه


کافیست مشخصات خودتون رو در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  • ده − 7 =

همین حالا وارد دنیای ثبت بشوید.

در صورت عدم پاسخگویی در واتس اپ پیام بدهید یا فرم درخواست تماس ارسال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ثبت ایزو تماس