آموزش دریافت گواهی ایزو

دریافت ایزو

دریافت و صدور گواهی iso از خدمات مهم ما در سامانه دنیای ثبت است و شما می توانید با هزینه اقتصادی و شرایط آسان، این گواهینامه بین المللی ایزو را دریافت نمایید. ایزو یک سازمان بین المللی می باشد که بر اساس قواعد و قوانین خاص، استاندارد های جهانی و کیفی را در نظر می گیرد و اعتبار این گواهی بسیار بالا می باشد. اساس و هدف از تشکیل این سازمان و اعطای گواهینامه ISO، استاندارد سازی و رعایت حق و حقوق تولید کننده و مصرف کننده می باشد.

  • مدت زمان صدور:۱هفته الی ۱۰ روز
  • نحوه خدمات:حضوری و غیر حضوری
  • هزینه صدور ایزو:بستگی دارد
  • اعتبار گواهی:10 سال

گواهی iso چیست؟

دریافت گواهی ایزو

شاید قبلاً شنیده باشید که کلمه ISO از یک کلمه یونانی به نام ISOS گرفته شده است که به معنای یکپارچگی، وحدت و برابری است؛ گواهینامه ISO هدف یا هدف اصلی استاندارد را بیان می کند. اما ISO مخفف لاتین دقیق سازمان بین المللی استاندارد نیست. در واقع ISO به معنای مفهوم International Organization for Standardization است که مخفف IOS است و به همین دلیل ISO از این عبارت مشتق نشده است.

سازمان بین المللی ایزو ISO

گواهی بین المللی ایزو چیست

یکی از سازمان‌های بین‌المللی در دنیا، ISO است که مانند سایر سازمان‌ها، وظایف آن در سطح بین‌المللی قابل اجرا و پشتیبانی است. مأموریت سازمان بین المللی استاندارد ISO تدوین استانداردهای جهانی مطابق با خواسته ها و الزامات قانونی کشورها برای تنظیم کلیه فرآیندها و رویه ها برای تسهیل و تسهیل تولید و توسعه امروزی است. افزایش خدمات و محصولات به دلیل حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است.

انجمن استاندارد بین المللی ISA ابتدا در سال 1926 با مشارکت 20 کشور تأسیس شد و بعداً در سال 1942 بسته شد.این انجمن یک انجمن بین المللی استاندارد متشکل از نمایندگان سازمان های استاندارد ملی است و تا حد زیادی، این سازمان غیردولتی استانداردهای عمومی و خاص را برای هماهنگ کردن استانداردهای مختلف جهانی ایجاد می کند. در عمل، گواهی ISO به عنوان یک کنسرسیوم به هم مرتبط عمل می کند. این موسسه استانداردهای تجاری و صنعتی جهانی را توسعه می دهد.مرکز ISO در ژنو، سوئیس واقع شده است.

سازمان بین المللی استانداردسازی ISOمستقر در ژنو در 23 فوریه 1947 تأسیس شد و دارای 25 عضو برای ادغام تنظیم استاندارد در سراسر جهان، تسهیل تجارت بین المللی، حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و توسعه همکاری های علمی، فنی و اقتصادی است. این سازمان بین المللی گروهی از توسعه دهندگان ISO را گرد هم می آورد که برخی از آنها اعضای کلیدی ISO هستند.

گواهی ISO یا ایزو به زبان ساده

صدور ایزو در ایران

هر علامت استاندارد از یک کد چند رقمی مانند ISO 9001 یا ISO 14001 تشکیل شده است. در زیر تعدادی از این استانداردها را برای آشنایی بیشتر شما با کل موضوع گواهینامه های ISO تعریف می کنیم.

اکنون من این کدها را به صورت جداگانه در زمینه ها و موضوعات خاص برای شما تعریف می کنم؛ برای مثال ISO 9001 به مسائل مدیریت کیفیت یک شرکت اشاره دارد یا ISO 14001 تعهد یک شرکت را به محیط زیست نشان می دهد. Haccp منعکس کننده کیفیت تولید مواد غذایی یک شرکت و سالم بودن آن و همچنین هزاران تعریف دیگر است که بسته به موضوع شرکت در دسترس است.

در بالا گفتیم که این کدها به صورت اعداد هستند اما بهتر است بگوییم که گواهینامه ها و گواهینامه های ایزو (ISO) معمولا به صورت اعداد هستند همانطور که در بالا گفتیم ISO سازمان بین المللی استاندارد است. این سازمان جهانی هزاران استاندارد را در زمینه ها و موضوعات مختلف تدوین و ایجاد کرده است که باید به تایید همه اعضا برسد.

هزینه دریافت گواهی ایزو

هزینه دریافت گواهی ایزو چقدر است

برای دریافت گواهی ایزو در ایران می توانید از طریق سامانه ما در دنیای ثبت با هزینه ارزان و اقتصادی اقدام کنید. اگر تمایل دارید تا درباره هزینه گواهینامه ایزو ISO اطلاعات بیشتر و دقیق تری را دریافت کنید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا مشاوران ما بصورت کامل جزئیات را در اختیار شما قرار بدهند.

مشاوره رایگان ثبت شرکت


کافیست مشخصات خودتون رو در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  • 7 + 5 =

همین حالا وارد دنیای ثبت بشوید.

در صورت عدم پاسخگویی در واتس اپ پیام بدهید یا فرم درخواست تماس ارسال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ثبت ایزو تماس