استعلام برند های ثبت شده در ایران

استعلام گرفتن برند ثبت شده

استعلام لیست اسامی برند های ثبت شده در ایران بصورت آنلاین و اینترنتی، یکی از مراحل دریافت نام و نشان تجاری می باشد. برای جستجوی برند های ثبت شده در داخل و خارج از ایران، شما می توانید بصورت رایگان از طریق سامانه دنیای ثبت، اقدام به دریافت استعلام کنید. با این کار شما قادر هستید تا زمانی که قصد ثبت برند تجاری دارید، از اسامی که از پیش انتخاب شده است، مطلع شوید. این قابلیت باعث می شود اقدام به انتخاب نام های تکراری برای برند خود نکنید و مراحل را با کیفیت بهتری پیش ببرید.

تماس با ما مشاوره رایگان

استعلام ثبت برند آنلاین

جستجو و استعلام کلیه علائم و نام های تجاری ثبت شده در ایران، تنها با پر کردن فرم زیر امکان پذیر است. به همین منظور شما می توانید اسامی مد نظر خود را درج کرده تا ما در سریع ترین زمان نتیجه را به شما اعلام کنیم.

  • 9 + 6 =

مزایای جستجوی برند های ثبت شده تا سال 1401

استعلام از برند چیست

با پیگیری این مراحل شما می توانید در انتخاب نام تجاری خود، بهترین عملکرد را داشته باشید و از مزایای زیر بهره مند شوید.

  1. این فرآیند کاملا رایگان و آنلاین صورت می گیرد
  2. کاهش هزینه های اضافی زمانی و پولی
  3. انتخاب اسم مناسب برای برند تجاری

استعلام برند مالکیت معنوی چیست؟

سامانه مالکیت معنوی که مرجع رسمی برای دریافت لوگو و نام های تجاری می باشد، این قابلیت را نیز برای شما فراهم کرده است. اما در نظر داشته باشید که شما می توانید این فرآیند را در سامانه دنیای ثبت بصورت آنلاین و رایگان انجام دهید. همچنین قادر به دریافت مشاوره رایگان برای ثبت علائم و برند های تجاری می باشید.

برند های قابل استعلام و جستجو بصورت آنلاین

استعلام آنلاین از برند ثبت شده

شما از طریق سامانه دنیای ثبت، قادر هستید تا تمامی برند های تجاری ثبت شده تا سال 1401 را بصورت آنلاین جستجو کنید و نتیجه را آگاه شوید. فرقی نمی کند که برند شما در حوزه : پزشکی، بهداشت، صنعت، تکنولوژی، مواد غذایی یا هر حوزه دیگری باشد. کلیه اسامی و نام های انتخاب شده را در سریع ترین زمان می توانید از ما پیگیری نمایید.

استعلام برند شخصی

استعلام از برند شخصی

نام های تجاری به دو صورت شخصی یا شرکتی قابل ثبت است. برند های شخصی که بیشتر افراد به تنهایی اقدام به انتخاب اسم و پیگیری مراحل ثبت آن می کنند، در ایران و دنیا بسیار رایج است. از طریق جستجوی اسامی و استعلام گرفتن آنلاین می توانید متوجه تکراری بودن یا عدم تکراری بودن آن مطمئن شوید.

جستجوی اسامی ثبت شده برای برند های شرکتی

لیست برندهای ثبت شده

شرکت های تجاری بزرگ و کوچک برای ارائه محصولات، خدمات و سرویس دهی نیاز به ثبت برند تجاری دارند. این شرکتها برای پیگیری و انتخاب یک نام تجاری منحصر به فرد واختصاصی نیاز به استعلام گیری دارند تا از نام ها و اسامی ثبت شده مطلع شوند.

سوالات متداول

استعلام برند قبل از ثبت چیست؟

برای جستجوی نام ها و اسامی ثبت شده، این قابلیت برای شما در سامانه دنیای ثبت فراهم شده است و با استفاده از آن می توانید یک برند منحصر به فرد را ثبت کنید و از انتخاب اسم های تکراری جلوگیری نمایید.

هزینه استعلام برند چقدر است؟

این فرآیند کاملا رایگان و بدون صرف یک ریال هزینه انجام می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ثبت ایزو تماس