اکنون ثبت نام کنید

ورود

فراموشی پسورد

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

خرید اشتراک

لطفا وارد اکانت خود شوید! | ورود

 


قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس دنیای ثبت لازم است پیش از خرید اشتراک ماهیانه توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، دنیای ثبت سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

  • علائم تجارى، آرم ‌ها و اطلاعاتی که در سایت دنیای ثبت به نمایش درآمده، متعلق به پدیدآورنده بوده و هیچ جزئى از محتواى ‌سایت را نمى ‌توان تحت هرعنوانی بدون اجازه کتبى پدیدآورنده، استفاده، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از اطلاعات موجود در این سایت، در نرم ‌افزار و یا هرگونه محتواى دیگر اکیداً ممنوع است.
  • اطلاعات ارائه شده در این ‌سایت برمبنای آخرین و به روزترین منابع حقوقی و ثبتی تهیه و تدوین شده است، لیکن موارد ارائه شده صرفاً جهت اطلاع کلی کاربر است و لازم است هرگونه تفسیر به رای، توسط کلیه کاربران سایت صرفا بر مبنای دانش آن کاربر باشد.
  • محیط سامانه به گونه ای طراحی شده است تا کلیه کاربران در سطوح مختلف بتوانند دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و از این طریق کسب در آمد کنند.
  • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حَکَم خواهد ‌بود. هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این سامانه ارسال می کنید نزد دنیای ثبت محفوظ خواهد بود.
  • تمامی پرداخت ها از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر اینترنتی انجام خواهد شد. هزینه خدمات و معرفی مشتریان غیر قابل استرداد است و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود. دنیای ثبت از لحاظ فنی تمام تلاش خود در ارائه یک محصول استاندارد برای پذیرفته شدن در محافل و کسب و کارهای ثبتی و حقوقی را خواهد نمود.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق درخواست پشتیبانی هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.