انجام خدمات حسابداری

خدمات حسابداری

ارائه و انجام بهترین خدمات حسابداری شرکتها و موسسات مختلف در ایران و کشور های خارجی با تعرفه و قیمت اقتصادی، به همراه کارشناسان حسابدار و مدیران مالی مجموعه ما، باعث شده هیچ شرکت و کسب و کاری نگران بررسی صورت های مالی و مسئولیت بازرسی قانونی را نداشته باشد. دفتر خدمات حسابداری و مالی در دنیای ثبت، پاسخگوی کلیه سوالات شما مثل: هزینه ها، شرایط و نحوه شروع کار، با پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

  • تهیه و ارسال لیست بیمه ماهانه
  • تهیه و ارسال مالیات حقوق ماهانه
  • تهیه و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
  • تهیه و ارسال گزارشات معاملات فصلی ماده ۱۶۹
  • تهیه کدینگ حسابداری
  • ثبت اسناد مالی با اسناد مثبته
  • تهیه و ارسال اظهارنامه عملکرد
  • تحریر دفاتر قانونی

بهترین خدمات حسابداری

خدمات حسابداری چیست

بهترین شرکت خدمات حسابداری بصورتی است که خدمات را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه و تعرفه با کیفیت بالا انجام دهد. باید برای خدمات تضمین بخواهید و مشاوره قبل از خدمات انجام دهید و بعد انتخاب کنید. خدمات حسابداری شرکتها و موسسات مختلف در ایران و کشور های خارجی با بهره گیری از کارشناسان حسابدار و مدیران مالی مجموعه ما، باعث شده است تا هیچ شرکت و کسب و کاری نگران بررسی صورت های مالی و مسئولیت بازرسی قانونی را نداشته باشد.

خدمات حسابداری چیست؟

خدمات حسابداری و مالیاتی یا حسابرسی در واقع بخشی از فعالیت یک شرکت یا مجموعه است که هدف کار، نظارت و مدیریت کلیه فرآیند های مالی می باشد. یک موسسه یا شرکت، به منظور نظارت ومدیریت بر امور مالی خود بر اساس بازه های زمانی مشخص که معمولا آن را با واژه سالی مالی می شناسند، نیاز به دریافت چنین خدماتی خواهد داشت. تیم حسابرسی ما در دنیای ثبت قادر به ارائه این خدمات بصورت دائم با عقد قرارداد رسمی و معتبر با انواع شرکتها در ایران است.

انواع خدمات حسابداری دنیای ثبت

سرویس ها و خدماتی که در حوزه حسابرسی و حساب داری توسط مجموعه ما ارائه می شود، شامل انواع مختلفی است.

هزینه خدمات حسابداری

هزینه خدمات حسابداری چقدر است؟

هزینه هایی که برای ارائه خدمات حسابداری توسط موسسه دنیای ثبت برای کاربران و شرکتها در نظر گرفته می شود، تعرفه های اقتصادی و ارزان قیمتی دارد. این هزینه ها بر اساس سابقه شرکتها، تعداد تراکنش ها و میزان خدمات حسابداری که دریافت خواهند کرد، متغییر است. از همین رو برای اطلاع از هزینه دقیق بهتر است تا با کارشناسان ما در تماس باشید. موسسه دنیای ثبت با تعرفه ای اقتصادی و مناسب، با ارائه قرارداد خدمات حسابداری، کلیه امور را برای شما انجام خواهد داد.

خدمات اجرایی حسابداری

خدمات اجرایی حسابداری 

یکی از کامل ترین و بهترین روش ها برای دریافت و انجام خدمات حسابداری، نوع اجرایی آن می باشد. در این حالت، تمام اقدامات لازم در حوزه حسابرسی و حساب داری شرکت و موسسه شما به تیم ما واگذار می شود که صفر تا صد آن را برای شما پیگیری خواهیم کرد. در این حالت شما می توانید بصورت دورکاری، حضوری یا آنلاین، همکاری با مجموعه ما را تجربه کنید. برای درک بهتر فعالیت هایی که در این حوزه انجام می دهیم می توان به اموری مثل: تنظیم و بررسی صورت مالی شرکت و امور حسابرسی، پیگیری و انجام کلیه امور حسابداری شرکت و ارائه خدمات حسابرسی در زمینه، مالیات، امور بیمه و حقوق کارکنان اشاره کرد.

دریافت مشاوره رایگان خدمات حسابداری

دریافت مشاوره جهت مدیریت بهتر و عملکرد ایده آل کارشناسان و تیم حسابدار شرکت یا موسسه شما، از دیگر خدمات موسسه ما در دنیای ثبت می باشد که برای ارائه مشاوره، با تجربه ترین افراد با سابقه کاری بالا، آماده راهنمایی شما هستند. این موضوع می تواند به روش های مختلفی صورت بگیرد و ارائه این امکانات بصورت حضوری، آنلاین، دورکاری برای شما فراهم است. مواردی که می توانید از این روش بررسی کنید می تواند شامل: نحوه منعقد کردن قراردادهای شرکت، دریافت راهنمایی در ارتباط با موارد مالیاتی، تهیه ترازنامه مالیاتی، سود و زیان شرکت و در نهایت مشاوره در جهت عملکرد بهتر باشد. برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شرایط و مراحل ارائه خدمات را به شما توضیح دهند.

ارائه اتوماسیون خدمات حسابداری

سیستمی شدن و اتوماسیون محاسبه و بررسی امور حسابداری، بخشی از خدماتیست که می توانید از طریق موسسه دنیای ثبت دریافت کنید. این بخش شامل ارائه پشتیبانی فنی برای نصب و راه اندازی سیستم های اتوماسیون حسابداری شرکتها و موسسات مختلف می شود. نصب و اجرای نرم افزار های حسابداری و حسابرسی بر اساس حوزه فعالیت به همراه پشتیبانی نرم افزاری، بررسی و اجرای امور مربوط به حضور و غیاب افراد توسط نرم افزار و دستگاه های مرتبط و امور مربوط به خدمات انبار داری از فعالیت های عمده این بخش می باشد.

خدمات حسابداری مالیاتی

یکی از مهم ترین بخش هایی که هر شرکت و موسسه در امور اقتصادی با آن مواجه است، امور مالیاتی و بحث های مرتبط به آن است. این امور توسط خدمات موسسه دنیای ثبت ارائه می شود و با استفاده از آن می توانید کلیه خدمات حسابداری مالیاتی مربوط به، اظهارنامه، درآمد کارکنان، اظهارنامه ارزش افروده، عملکرد، بررسی موارد و ایراد های مالیاتی و رفع کردن آنها را دریافت نمایید.

ارائه خدمات حسابداری، مالی برای شرکت و کارکنان

بصورت کلی یک موسسه یا شرکت برای اجرای صحیح و بررسی دقیق امور حسابداری خود نیاز به یک فرد یا تیم متخصص آشنا به این حوزه دارد. کلیه امور مربوط به حساب های شرکتهای مختلف، گزارش های مالی، اسناد و همچنین امور مربوط به کارکنان شامل این خدمات می شود. از بخش های با اهمیت ارائه خدمات حساب داری برای امور اداری شرکت، مسائل مربوط به بیمه، انعقاد قرارداد با کارکنان و کارگزینی نیز می باشد.

نمونه قرارداد خدمات حساب‌داری مالیاتی

برای اطلاع از نمونه قرارداد ثبت شده جهت پیگیری امور حسابداری در موسسه دنیای ثبت، می توانید از طریق بخش تماس با ما، یا تکمیل فرم درج شده در این صفحه، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مشاوره رایگان خدمات حسابداری


کافیست مشخصات خودتون رو در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همین حالا وارد دنیای ثبت بشوید.

در صورت عدم پاسخگویی در واتس اپ پیام بدهید یا فرم درخواست تماس ارسال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ثبت ایزو تماس