خدمات ثبت

تا انجام همه امور ثبتی خود یک قدم فاصله دارید!

کافیست وارد دنیای ثبت شوید

ثبت طرح صنعتی

شامل هر کالا یا محصولی که قصد ثبت شدن بصورت شکل و طرح جدید را داشته باشد، می شود. بسته بندی مثل : بطری شیر، طرح یا نقاشی، بسته بندی شامل طرح صنعتی می شوند.

ادامه

ثبت اختراع

شما می توانید درخواست ثبت اختراع در ایران را در فرم ثبت از سامانه دنیای ثبت درج نمایید تا در سریع ترین بازه زمانی مراحل را طی کنید. می توانید ادامه این صفحه را مطالعه نمایید.

ادامه

ثبت برند

ثبت برند و علائم تجاری با کم ترین هزینه، راهنمای آموزش ثبت برند به همراه لیست مدارک مورد نیاز طبق آخرین قوانین سال 1400 اداره مالکیت معنوی، برای محافظت از برند خود به ما زنگ بزنید.

ادامه

ثبت شرکت

ثبت شرکت های مختلف: شرکت سهامی خاص و عام، شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی و شرکتهای تعاونی و .. در ایران و کشورهای دیگر با سریعترین روش در دنیای ثبت صورت میگیرد.

ادامه

خدمات آنلاین و راحت

به کسب و کار خودت اعتبار بده!

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و یا قرار است یک کسب و کار جدید داشته باشید، در هر صورت حتما نام ثبت شرکت، ثبت برند، مجوز کسب و کار، جواز تاسیس و ... را شنیدید.یا حتی اگر به دنبال ثبت کردن اختراع یا طرح صنعتی و هر موردی که مربوط به ثبت به کار شما مربوط میشود، لازم است بدانید امور ثبتی از مهمترین کارهایی است که شما باید برای ادامه مسیر به آن توجه کنید. پس باید اطلاع کافی برای اینکه بتوانید امور خود را با کمترین قیمت و سریعترین روش انجام دهید داشته باشید.

خدمات ثبتی
سوالی دارید ؟

با ما تماس بگیرید

۲۸۴۲۸۴۷۴ - ۰۲۱
خدمات ثبت ایزو تماس